Mans kabinets Latviešu Русский

AMERIKAS AUTO
AMERIKAS AUTO - rezerves daļas, automašīnu sertifikācija, auto tirdzniecība

Rezerves daļas

AMERIKAS AUTO piedāvā CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, DODGE, JEEP, PONTIAC, FORD, HUMMER, GMC, OLDSMOBILE, BUICK, NISSAN, INFINITI, MERCEDES BENZ, u.c. Amerikā ražotu automobiļu rezerves daļas. Rezerves daļas no piegādātāja Amerikas kontinenta pienāk 14 dienu laikā, kā arī tām tiek dota viena gada garantija, ja rezerves daļas tiek uzstādītas AMERIKAS AUTO servisā.

vairāk...

Transportlīdzekļu sertifikācija

Sertificējam, homoliģējam un reģistrējam jaunākos ASV un Kanādas tirgum ražotos automašīnu modeļus. Motociklu sertifikācija, laivu, kuteru sertifikācija, nestandarta transporta līdzekļi (cisternas, piekabes, treilerus, mobilās mājiņas), CE Certificate, Harley-Davidson sertifikācija.

vairāk...

Rezerves daļu pasūtīšana Internetā

Rezerves daļu pasūtīšana ar interneta starpniecību un piegāde līdz jūsu durvīm. Amerikas Auto darbinieks noskaidro jums nepieciešamo rezerves detaļu cenas un norāda vai detaļas ir uz vietas vai arī tās ir jāpasūta, noradot aptuveno pasūtīšanas termiņu, un aizsūtam jums informāciju par šīm detaļām uz e-pastu vai atzvanām uz norādīto telefona numuru.

vairāk...

Automašīnu tirdzniecība

ACURA, ASTON MARTIN, AUDI, BENTLEY, BMW, BUGATTI, BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, DODGE, FERRARI, FORD, HONDA, HUMMER, INFINITI, HYUNDAI, JAGUAR, JEEP, KIA, LANDROVER, LEXUS, LINCOLN, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, NISSAN, OLDSMOBILE, PLYMOUTH, PONTIAC, PORSCHE, RANGE ROVER, SAAB, SALEEN, SHELBY, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO

vairāk...

Automašīnu piegāde

SIA Amerikas Auto piedāvā iespēju iegādāties automašīnas no ASV un Kanādas. Visām automašīnām ir garantija.

vairāk...

Autoserviss

AMERIKAS AUTO serviss aprīkots ar bremžu stendu, kā arī ar jaunāko kompjūterdiagnostiku, elektrodiagnostiku un moderniem instrumentiem, kas nodrošina kvalificētiem meistariem veikt automašīnu kvalitatīvu diagnostiku, apkopi un remontu.

vairāk...
© 1992–2024 Amerikas Auto
Top.LV
2001–2024 Izstrādāšana: Sergey Drozdov